Θέλω από το Δήμο μου

Νέα - Ανακοινώσεις

Γνωστοποίηση για τις εκλογές - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

                                                                               ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                           Ηγουμενίτσα 13 Μαίου 2019

ΔΗΜΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ                                                  Αρ. Πρωτ.:5996

ΤΜΗΜΑ ΕΚΛΟΓΩΝ

 

                  

Αριθμός Απόφασης

472/2019

Ο Δήμαρχος Ηγουμενίτσας

 

Έχοντας υπόψη:

 

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).
  2. Την με αριθμό: 4 /2019 απόφαση του ΠΟΛΥΜΕΛOYΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟY ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019
  3. Την με αριθμό 73281/1879/20-05-2019 Απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας με την οποία τροποποιείται η αριθ. 63471/1628/04-05-2019 Απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας σχετικά με τον καθορισμό εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για τις Αυτοδιοικητικές Εκλογές και για τις εκλογές των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου του Μαΐου 2019.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Ηγουμενίτσας:

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ" και υπότιτλο " ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ‑ΑΝΑΠΤΥΞΗ‑ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ", με έμβλημα στο οποίο απεικονίζονται ένα ασπρόμαυρο σκίτσο πόλης, ένας πύργος λιμανιού, ένας δρόμος και ένα πλοίο μπροστά, ενώ για φόντο έχει τον ουρανό. Ακριβώς από κάτω υπάρχει γραμμένη με κεφαλαία γράμματα η φράση ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ και ακριβώς από κάτω με μικρότερα κεφαλαία γράμματα η φράση ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ‑ΑΝΑΠΤΥΞΗ‑ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

        Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΒΡΥΣΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΛΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΜΠΕΣΙΡΙ ΟΡΝΕΛΑ του ΛΑΒΝΤΕΡΙΜ

 

  1. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

  1. ΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ‑ΑΘΗΝΑ‑ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΖΟΡΚΑΔΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΚΟΛΙΟΥΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

  1. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΠΑΝΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΔΑΖΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Συβότων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΚΩΚΟΥΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΠΑΝΤΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ

 

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δευτέρου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

        Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ

 

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) του ΗΛΙΑ

 

  1. ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΖΟΡΚΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΚΙΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΥ ΜΥΣΚΕΤΑ (ΝΙΚΟΛ) ΜΠΕΡΙΑΝΑ του ΑΣΙΜ

 

  1. ΚΟΣΙΩΡΗ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

  1. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. ΛΙΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΜΠΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΠΕΗ ΚΑΤΡΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΜΠΕΤΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

  1. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΤΖΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

  1. ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΝΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

  1. ΠΑΡΓΑΝΑ ΧΑΪΔΩ (ΛΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΜΠΟΛΩΣΗΣ (ΝΤΙΝΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

  1. ΜΠΙΣΤΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

 

  1. ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

       

        Εκλογική Περιφέρεια Συβότων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΒΑΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΒΡΑΣΤΑΜΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΛΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

        Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. AΣΠΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

  1. ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΔΗΜΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

  1. ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΖΕΪΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

  1. ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

 

  1. ΚΩΝΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

 

  1. ΛΩΛΗ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. ΛΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΠΙΛΑΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΩ (ΠΑΝΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ

 

  1. ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΡΕΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΤΖΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΤΖΩΡΤΖΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. ΤΣΑΝΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΤΣΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΠΟΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΠΑΪΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ‑ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

  1. ΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΣΙΩΖΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Συβότων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ‑ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

 

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ", με έμβλημα που απεικονίζει τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ο ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι δε δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

        Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΒΕΡΜΠΗ ΙΛΒΑΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΖΙΩΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΛΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΚΟΝΤΟΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΚΟΡΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΛΑΓΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

  1. ΜΑΡΤΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΜΙΧΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΚΤΩΡΑ

 

  1. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ ΤΖΕΣΗ του ΝΕΤΖΜΙ

 

  1. ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΝΤΑΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΠΑΝΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΕΛΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΘΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

  1. ΠΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΡΕΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

        Εκλογική Περιφέρεια Συβότων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

  1. ΖΑΓΚΑ ΧΑΪΔΩ (ΧΑΪΝΤΙ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΤΣΙΛΗ ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΦΥΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

 

Β) Συνδυασμοί υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινοτήτων Δήμου Ηγουμενίτσας (κατά αλφαβητική σειρά των ονομάτων των εκλογικών περιφερειών )

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσης

1)          Κοινότητα Αγίας Μαρίνης

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2023", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΓΟΓΟΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΛΙΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΣΤΥΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

 

 

 

2)          Κοινότητα Αγίου Βλασίου

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΝΤΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

          

 

3)          Κοινότητα Γραικοχωρίου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" ,με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΓΟΓΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΜΠΕΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

  1. ΠΑΠΑΤΣΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΤΖΑΛΛΑ‑ΒΡΥΣΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ" ,με έμβλημα στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΡΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΚΩΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΠΕΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΕΤΗ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

 

4)          Κοινότητα Ηγουμενίτσης

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΡΟΥΞΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΙΩΣΗΦ

 

  1. ΓΚΟΓΚΑΪ ΣΑΪΜΙΡ του ΦΕΣΤΙΜ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΜΠΑΡΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΖΗΣΟ

 

  1. ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

  1. ΝΤΡΕΚΑ ΑΝΙΛΕΝΤΑ του ΒΙΚΤΩΡΑ

 

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

 

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ" , με έμβλημα στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο

περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

  1. ΒΕΡΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

  1. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

  1. ΓΟΓΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 

  1. ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΠΑΛΠΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΡΕΠΠΑ ΕΛΕΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

5)          Κοινότητα Καστρίου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΚΩΤΣΙΑ ΡΕΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΜΠΕΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΝΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

 

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

 

  1. ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ‑ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΜΕΓΑ ΒΑΪΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΟΝΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ

 

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

 

6)          Κοινότητα Κρυόβρυσης

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

 

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

          

 

7)          Κοινότητα Λαδοχωρίου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΛΑΔΟΧΩΡΙ ΤΩΡΑ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΛΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗ ΑΓΑΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

          

 

8)          Κοινότητα Μαυρουδίου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΗΝΑ

 

  1. ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΜΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΠΟΥΡΟΥ ΠΑΤΡΑ συζ. ΗΛΙΑ

 

  1. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΚΡΙΚΩΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΙΡΗ συζ. ΧΑΡΙΣΗ

 

  1. ΠΕΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

 

          

 

9)          Κοινότητα Νέας Σελευκείας

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

  1. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΤΑΚΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

         

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΤΕΛΗ

 

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

  1. ΜΠΑΣΙΑΡΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΙΛΙΑΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου

1)          Κοινότητα Ελευθερίου

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΛΙΟΠΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΛΙΟΠΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. ΧΗΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

          

 

2)          Κοινότητα Καρτερίου

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ‑ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

          

 

3)          Κοινότητα Καταβόθρας

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΚΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ

 

  1. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

          

 

4)          Κοινότητα Μαζαρακιάς

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίοπεριλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΕΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΓΚΕΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΜΑΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΣΜΠΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΣΜΠΗΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

                   

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

  1. ΣΑΚΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΣΑΚΑΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  1. ΤΣΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται δύο παλάμες χεριών σε χειραψία, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΚΑΤΣΙΛΗ‑ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΣΙΩΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

 

 

 

 

5)          Κοινότητα Μαργαριτίου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΣΟΥΦΗ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ

 

  1. ΣΟΥΦΗΣ ΠΑΡΗΣ‑ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

 

  1. ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΘΑ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. ΣΜΠΟΝΙΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ‑ΑΝΝΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  1. XANAΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

6)          Κοινότητα Μεσοβουνίου

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΦΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΧΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

 

7)          Κοινότητα Σπαθαραίων

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΚΩΣΤΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

         

Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου

1)          Κοινότητα Γεροπλατάνου

 

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΝΤΑΣΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

          

 

2)          Κοινότητα Δράμεσης

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΚΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

  1. ΜΠΡΕΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

          

 

3)          Κοινότητα Δρίμιτσας

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. ΤΖΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

4)          Κοινότητα Κορίτιανης

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΦΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΗΤΣΗ

 

 

 

  5)        Κοινότητα Παραποτάμου

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

  1. ΤΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΤΖΙΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "Ανεξάρτητη κίνηση πολιτών", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΚΑΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

 

  1. ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΟΣΜΑ

 

  1. ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΗ

 

  1. ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

         

Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας

1)          Κοινότητα Πέρδικας

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ", με έμβλημα, το οποίο απεικονίζει σε γκρι κυκλικό φόντο μια πέρδικα και ένα κλαδί δέντρου και από κάτω είναι γραμμένη η λέξη Ανεξάρτητη , από κάτω είναι γραμμένη η λέξη Δημοκρατική και από κάτω είναι γραμμένη η λέξη Κίνηση, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΛΑΧΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ

 

  1. ΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΤΣΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για την ΠΕΡΔΙΚΑ", με έμβλημα, το οποίο απεικονίζει ένα δέντρο ‑παλάμη περιτριγυρισμένο από αλυσίδα ανθρώπινων φιγούρων, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

 

  1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΠΑ‑ΒΕΡΜΠΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ‑ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

                   

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

         

 

Εκλογική Περιφέρεια Συβότων

1)          Κοινότητα Αργυροτόπου

 

  1. Μεμονωμένοι υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας:
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΡΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΠΑΚΑΛΗ ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΜΠΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

2)          Κοινότητα Πλαταριάς

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΛΟΥΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. ΝΤΟΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ", με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται τρία βέλη και από κάτω η φράση ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΕΛΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

 

          

3)          Κοινότητα Συβότων

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. ΚΟΠΑΝΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΠΟΔΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΣΥΒΟΤΑ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

 

  1. ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

  1. ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΝΤΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΠΕΤΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

          

 

4)          Κοινότητα Φασκομηλιάς

 

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ", με έμβλημα που αποτελείται από τέσσερα όμοια σχήματα που δίνουν την αίσθηση τεσσάρων ανθρώπων στη σειρά, χρώματος κόκκινου του πρώτου, χρώματος μπλε του δεύτερου, χρώματος πράσινου του τρίτου και χρώματος ροζ του τέταρτου, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. ΚΑΡΡΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΤΣΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

                   

  1. Το συνδυασμό με το όνομα "ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΦΑΣΚΟΜΗΛΙΑΣ‑ΣΚΟΡΠΙΩΝΑΣ", χωρίς έμβλημα, στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΚΟΜΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

 

  1.              ΝΟΥΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

                Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 63471/4-5-2019  απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας  και έχουν ως εξής:

 

Εκλογικό Τμήμα

Εκλογικό Διαμέρισμα

Κατάστημα Ψηφοφορίας

Ψηφίζουν οι Εκλογείς 

 

 

 

 

1ο

Αγίας Μαρίνης

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Αγίας Μαρίνας

 ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Αγίας Μαρίνης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

2 Α

Αγίας Μαρίνης - Βασιλικός

Οίκημα Νικολάτου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ της
Κοινότητας Αγίας Μαρίνης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

2 Β

Αγίας Μαρίνης - Βασιλικός

Οίκημα Νικολάτου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ της
Κοινότητας Αγίας Μαρίνης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

3 Α

Αγίου Βλασίου

Δημοτικό Σχολείο Αγ. Βλασίου

 ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Αγίου Βλασίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

3 Β

Αγίου Βλασίου

Δημοτικό Σχολείο Αγ. Βλασίου

 ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Αγίου Βλασίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

4 Α

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗ καθώς και όλοι οι Ετεροδημότες.

4 Β

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗ.

5 Α

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΛΑ μέχρι και την εκλογέα ΜΩΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5 Β

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΛΑ μέχρι και την εκλογέα ΜΩΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

6 Α

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ μέχρι και την εκλογέα ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

6 Β

Γραικοχωρίου

το Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Γραικοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ μέχρι και την εκλογέα ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

7 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο
Ηγουμενίτσης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΒΡΑΑΜΚΙΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ μέχρι και τον εκλογέα ΒΕΛΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ καθώς επίσης όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς και οι Ετεροδημότες.

7 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο
Ηγουμενίτσης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΒΡΑΑΜΚΙΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ μέχρι και τον εκλογέα  ΒΕΛΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ καθώς επίσης όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

8 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο
Ηγουμενίτσης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΒΕΝΕΤΑΚΗ ΖΩΗ μέχρι και τον εκλογέα ΓΚΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

8 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο
Ηγουμενίτσης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα  ΒΕΝΕΤΑΚΗ ΖΩΗ μέχρι και τον εκλογέα ΓΚΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

9 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο
Ηγουμενίτσης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΓΚΙΜΠΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΔΗΜΑ ΣΤΕΦΑΝΟ.   Επίσης, στο ίδιο εκλογικό τμήμα θα ψηφίσουν και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ/τος 26/2012 και ειδικότερα το προσωπικό της Υποδ/νσης Ασφάλειας Ηγουμενίτσας, Τμ. Τροχαίας Ηγ/τσας, Επιτελείο Αστυν. Δ/νσης Θεσπρωτίας, Α.Τ. Ηγ/τσας καθώς και της 3ης Περ. Διοίκησης ελλην. Ακτοφυλακής.

9 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΓΚΙΜΠΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΔΗΜΑ ΣΤΕΦΑΝΟ.

10 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της  Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΔΗΜΕΓΚΙΩΚΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ μέχρι και την εκλογέα ΖΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ.

10 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΔΗΜΕΓΚΙΩΚΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ μέχρι και τον εκλογέα ΖΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ.

11 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΖΟΥΛΑΤΗ ΛΕΟΝΟΡΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ.

11 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΖΟΥΛΑΤΗ ΛΕΟΝΟΡΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ.

12 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΡΕΝΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΧΡΗΣΤΟ.

12 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΡΕΝΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΧΡΗΣΤΟ.

13Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΟΜΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΛΕΤΤΑ ΧΡΗΣΤΟ.

13 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΟΜΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΛΕΤΤΑ ΧΡΗΣΤΟ.

14 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ μέχρι και τον εκλογέα ΛΟΚΟΣΗΣ ΛΙΩΛΗΣ.

14 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ μέχρι και τον εκλογέα ΛΟΚΟΣΗΣ ΛΙΩΛΗΣ.

15 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΛΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΥΡΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

15 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΛΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΥΡΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  

16 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΜΟΥΣΑΪ ΓΚΕΝΤΙΑΝ μέχρι και την εκλογέα ΜΠΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  

16 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΜΟΥΣΑΪ ΓΚΕΝΤΙΑΝ μέχρι και την εκλογέα ΜΠΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  

17 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΤΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ.  

17 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΤΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ.  

18 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΝΤΑΟΥΕΛ ΑΝΙΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΙΑ.  

18 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΝΤΑΟΥΕΛ ΑΝΙΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΙΑ.  

 

 

 

 

19 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟ.

19 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟ.

20 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΠΟΛΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΣΟΦΟΥΡΗ ΠΕΡΙΚΛΗ.

20 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΠΟΛΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΣΟΦΟΥΡΗ ΠΕΡΙΚΛΗ.

21 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΣΠΑΗ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΤΖΩΡΤΖΗ ΟΡΕΣΤΗ.

21 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΣΠΑΗ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΤΖΩΡΤΖΗ ΟΡΕΣΤΗ.

22 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΤΗΤΗΡΟ ΧΑΡΙΛΑΟ μέχρι και τον εκλογέα ΤΣΟΤΣΚΑ ΛΕΥΤΕΡ.

22 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΤΗΤΗΡΟ ΧΑΡΙΛΑΟ μέχρι και τον εκλογέα ΤΣΟΤΣΚΑ ΛΕΥΤΕΡ.

23 Α

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΤΣΟΥΓΙΟΠΟΥΛΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ μέχρι και την εκλογέα ΨΑΧΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ.

23 Β

Ηγουμενίτσης

το Α' Λύκειο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Ηγουμενίτσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΤΣΟΥΓΙΟΠΟΥΛΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ μέχρι και την εκλογέα ΨΑΧΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ.

24 Α

Καστρίου

το Δημοτικό Σχολείο Καστρίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καστρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΛΟΥΚΑ ΦΙΛΙΠΠΑ.

24 Β

Καστρίου

το Δημοτικό Σχολείο Καστρίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καστρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΛΟΥΚΑ ΦΙΛΙΠΠΑ.

 

 

 

 

25 Α

Καστρίου

το Δημοτικό Σχολείο Καστρίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καστρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΜΑΡΤΙΝΗ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ.

25 Β

Καστρίου

το Δημοτικό Σχολείο Καστρίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καστρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΜΑΡΤΙΝΗ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ.

26Ο

Κρυόβρυσης

το πρώην Κοινοτικό Καταστήμα  Κρυόβρυσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Κρυόβρυσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

27 Α

Λαδοχωρίου

το Γ’ Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Λαδοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ. . Επίσης, στο ίδιο εκλογικό τμήμα θα ψηφίσουν και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ/τος 26/2012 και ειδικότερα το προσωπικό του Κεντρικού Λιμεναρχείου Ηγουμενίτσας, της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Λιμένα Ηγουμενίτσας, το προσωπικό του Ε/Γ-Ο/Γ ΑΝΩ ΧΩΡΑ ΙΙ Ν.Π. 11173 καθώς και όλοι οι Ετεροδημότες.

27 Β

Λαδοχωρίου

το Γ’ Γυμνάσιο Ηγουμενίτσης

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Λαδοχωρίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

28 Α

Μαυρουδίου

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μαυρουδίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαυρουδίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Ετεροδημότες.

28 Β

Μαυρουδίου

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μαυρουδίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαυρουδίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ.

29 Α

Νέας Σελεύκειας

το Δημοτικό Σχολείο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΒΡΑΑΜΚΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς και όλοι οι Ετεροδημότες.

29 Β

Νέας Σελεύκειας

το Δημοτικό Σχολείο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΒΡΑΑΜΚΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

30 Α

Νέας Σελεύκειας

το Δημοτικό Σχολείο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΗ.

30 Β

Νέας Σελεύκειας

το Δημοτικό Σχολείο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΗ.

31 Α

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΝΘΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΝΤΟΥΚΑ ΣΠΥΡΟ.

31 Β

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΝΘΟΥΛΑ μέχρι και τον εκλογέα ΝΤΟΥΚΑ ΣΠΥΡΟ.

32 Α

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΞΑΓΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ.

32 Β

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΞΑΓΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ.

33 Α

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΤΑΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ μέχρι και την εκλογέα ΨΑΧΟΥ ΟΛΓΑ.

33 Β

Νέας Σελεύκειας

το Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Νέας Σελεύκειας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΤΑΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ μέχρι και την εκλογέα ΨΑΧΟΥ ΟΛΓΑ.

34ο

Ελευθέρι

το πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ελευθερίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ελευθερίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΗΔΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ μέχρι και την εκλογέα ΜΠΟΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

35 Α

Ελευθέρι

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ελευθερίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ.

35 Β

Ελευθέρι

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Ελευθερίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ.

36 Α

Καρτέρι

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Καρτερίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καρτερίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Ετεροδημότες.

36 Β

Καρτέρι

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Καρτερίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καρτερίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ.

37 Α

Καταβόθρα

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Καταβόθρας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καταβόθρας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί εκλογείς.

37 Β

Καταβόθρα

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Καταβόθρας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Καταβόθρας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί εκλογείς.

38 Α

Μαζαρακιά

το Δημοτικό Σχολείο Μαζαρακιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαζαρακιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ μέχρι και την εκλογέα ΛΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

38 Β

Μαζαρακιά

το Δημοτικό Σχολείο Μαζαρακιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαζαρακιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ μέχρι και την εκλογέα ΛΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

39 Α

Μαζαρακιά

το Δημοτικό Σχολείο Μαζαρακιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαζαρακιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΜΑΜΟΥΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ.

39 Β

Μαζαρακιά

το Δημοτικό Σχολείο Μαζαρακιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαζαρακιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΜΑΜΟΥΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ.

40 Α

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΓΑΘΟΥ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟ καθώς και το προσωπικό του Αστυν. Σταθμού Μαργαριτίου.

40 Β

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΑΓΑΘΟΥ ΜΑΡΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟ.

41 Α

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΛΑΔΙΑ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

41 Β

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΛΑΔΙΑ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

42 Α

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΠΑΝΑΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ.

42 Β

Μαργαριτίου

το Δημοτικό Σχολείο Μαργαριτίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ γραμμένοι στον
βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μαργαριτίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ από την εκλογέα ΠΑΝΑΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ μέχρι και την εκλογέα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ.

43 Α

Μεσοβουνίου

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μεσοβουνίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μεσοβουνίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ.

43 Β

Μεσοβουνίου

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μεσοβουνίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Μεσοβουνίου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ.

44ο

Σπαθαραίοι

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Σπαθαραίων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Σπαθαραίων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Ετεροδημότες.

45 Α

Σπαθαραίων-Συνοικισμός Μόρφιο

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μορφίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού Μόρφιο της Κοινότητας Σπαθαραίων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

45 Β

Σπαθαραίων-Συνοικισμός Μόρφιο

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Μορφίου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού Μόρφιο της Κοινότητας Σπαθαραίων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

46ο

Γεροπλάτανου

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Γεροπλατάνου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Γεροπλατάνου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

47ο

Δριμίτσας

το Αμφιθέατρο Σχολικού Κέντρου Παραποτάμου.

 ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Δριμίτσας του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

48 Α

Κορύτιανης

το πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κορύτιανης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της  Κοινότητας Κορύτιανης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

48 Β

Κορύτιανης

το πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κορύτιανης.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της  Κοινότητας Κορύτιανης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

49 Α

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ μέχρι και την εκλογέα ΚΑΤΩΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ.

49 Β

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ μέχρι και την εκλογέα ΚΑΤΩΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ.

50 Α

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΙΑΠΕ ΕΙΡΗΝΗ, μέχρι και τον εκλογέα  ΠΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ.

50 Β

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΚΙΑΠΕ ΕΙΡΗΝΗ, μέχρι και τον εκλογέα  ΠΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ.

51 Α

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΡΑΓΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ  μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ.

51 Β

Παραποτάμου

το Σχολικό Κέντρο Παραποτάμου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Παραποτάμου του Δήμου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΡΑΓΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ  μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ.

52 Α

Δράμεση

το πρώην Κατάστημα Αστυνομίας Αγ. Γεωργίου(Ρίζιανη)

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Δράμεσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

 

 

 

 

52 Β

Δράμεση

το πρώην Κατάστημα Αστυνομίας Αγ. Γεωργίου(Ρίζιανη)

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Δράμεσης του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

53 Α

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ μέχρι και την εκλογέα ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ                           Επίσης, στο ίδιο εκλογικό τμήμα θα ψηφίσουν και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ/τος 26/20Ι2 και ειδικότερα το προσωπικό του Αστυνομικού Σταθμού Πέρδικας καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

53 Β

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ μέχρι και την εκλογέα ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

54 Α

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΛΙΑΠΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

54 Β

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ μέχρι και τον εκλογέα ΛΙΑΠΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

55 Α

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της  Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΛΙΟΝΤΟΥ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΤΕΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

55 Β

Πέρδικας

το Δημοτικό Σχολείο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της  Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την
εκλογέα ΛΙΟΝΤΟΥ ΟΛΓΑ μέχρι και την εκλογέα ΝΤΕΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

56 Α

Πέρδικας

το Γυμνάσιο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της  Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΣΙΩΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

56 Β

Πέρδικας

το Γυμνάσιο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της  Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ μέχρι και την εκλογέα ΣΙΩΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

57 Α

Πέρδικας

το Γυμνάσιο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΣΚΑΡΠΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ μέχρι και τον εκλογέα ΧΥΚΑ ΙΝΤΡΙΖ.

57 Β

Πέρδικας

το Γυμνάσιο Πέρδικας

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας ΠΕΡΔΙΚΑΣ του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον εκλογέα ΣΚΑΡΠΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ μέχρι και τον εκλογέα ΧΥΚΑ ΙΝΤΡΙΖ.

 58 Α

Αργυρότοπος

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Αργυροτόπου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Αργυροτόπου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ
καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς. 

58 Β

Αργυρότοπος

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Αργυροτόπου

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Αργυροτόπου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ
καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

59 Α

Αργυρότοπος – Συνοικισμός Πολυνερίου

πρώην Δημοτικό Σχολείο Πολυνερίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού
"Πολυνέρι" της Κοινότητας Αργυροτόπου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

59 Β

Αργυρότοπος – Συνοικισμός Πολυνερίου

πρώην Δημοτικό Σχολείο Πολυνερίου.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού
"Πολυνέρι" της Κοινότητας Αργυροτόπου του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ

60 Α

Πλαταριά

το Σχολικό Κέντρο Πλαταριάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Πλαταριάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΑΓΓΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

60 Β

Πλαταριά

το Σχολικό Κέντρο Πλαταριάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Πλαταριάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΑΓΓΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ μέχρι και τον εκλογέα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

61 Α

Πλαταριά

το Σχολικό Κέντρο Πλαταριάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Πλαταριάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ.

61 Β

Πλαταριά

το Σχολικό Κέντρο Πλαταριάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό
κατάλογο της Κοινότητας Πλαταριάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από τον
εκλογέα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ μέχρι και τον εκλογέα ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ.

62 Α

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΓΓΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΖΩΧΙΟΥ ΛΥΔΙΑ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

62 Β

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΑΓΓΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ μέχρι και την εκλογέα ΖΩΧΙΟΥ ΛΥΔΙΑ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

63 Α

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ μέχρι  και την εκλογέα ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ.

63 Β

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ μέχρι  και την εκλογέα ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ.

64 Α

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΝΑΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ μέχρι  και την εκλογέα ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ.

64 Β

Σύβοτα

το Δημοτικό Σχολείο Συβότων

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Συβότων του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, από την εκλογέα ΝΑΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ μέχρι  και την εκλογέα ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ.

65 Α

Φασκομηλιά

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Φασκομηλιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Φασκομηλιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

65 Β

Φασκομηλιά

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Φασκομηλιάς

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό
εκλογικό κατάλογο της Κοινότητας Φασκομηλιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

66 Α

Φασκομηλιά - Σκορπιώνα

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Σκορπιώνας.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού «Σκορπιώνα» της Κοινότητας Φασκομηλιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

66 Β

Φασκομηλιά - Σκορπιώνα

το πρώην Δημοτικό Σχολείο Σκορπιώνας.

ΑΝΔΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ, οι γραμμένοι στον βασικό εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού «Σκορπιώνα» της Κοινότητας Φασκομηλιάς του Δήμου ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ καθώς και όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

 

 

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

 

                                                                                                                                                              ΛΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  • Created on .
Copyright © 2018 Δήμος Ηγουμενίτσας, All rights reserved. Plantech