Residents

Local Councils

Δημοτική Κοινότητα Ηγουμενίτσας

Πρόεδρος
Σταύρος Ζήσης του Χρυσοστόμου
Αντιπρόεδρος
Κωνσταντίνος Κιτσάτης του Ιωάννου
Μέλη
Χριστίνα Τζέλλου του Κωνσταντίνου
Κωνσταντίνος Γόγολος του Ιωάννη
Άννα Σούρλα του Ελευθερίου
Ευθαλία Θεοδωρίδη του Βασιλείου
Κλεοπάτρα Λιόντου του Κωνσταντίνου
Δημήτριος Δεμερτζής του Αποστόλου

Δημοτική Κοινότητα Γραικοχωρίου

Πρόεδρος
Ελένη Βρύση του Ελευθέριου
Αντιπρόεδρος
Χαρίλαος Μπέζας του Χρήστου
Μέλη
Θωμάς Δημητρίου του Γεωργίου
Ευστράτιος Ράπτης του Αντωνίου
Αντώνιος Δημητρίου του Λεωνίδα

Δημοτική Κοινότητα Νέας Σελεύκειας

Πρόεδρος
Γεώργιος Ιωάννου του Δημητρίου
Αντιπρόεδρος

Μέλη
Σωφρόνιος Χυρίπης του Βασιλείου
Βασίλειος Παντέλογλου του Σπυρίδωνος
Ελευθέριος Ζεϊμπέκογλου του Σταύρου
Σπυρίδων Χριστοδούλου του Λαζάρου

Τοπική Κοινότητα Αγίας Μαρίνας

Πρόεδρος
Ηλίας Λιώλης του Σωτηρίου
Μέλη
Σπυρίδων Απόστολος του Βασιλείου
Άγγελος Λιώνης του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βλασίου

Εκπρόσωπος
Κωνσταντίνος Δήμου του Θωμά

Τοπική Κοινότητα Αργυρότοπου

Εκπρόσωπος
Νικόλαος Δημητρίου του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Γεροπλάτανου

Εκπρόσωπος
Αριστείδης Ντάσκας του Φώτιου

Τοπική Κοινότητα Δράμεσης

Εκπρόσωπος
Θεόδωρος Κουμπής του Λεωνίδα

Τοπική Κοινότητα Δριμίτσας

Εκπρόσωπος
Γεώργιος Μπλέτσος

Τοπική Κοινότητα Ελευθερίου

Εκπρόσωπος
Κωνσταντίνος Παναγιώτου του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Καρτεριού

Εκπρόσωπος
Κωνσταντίνος Παναγιώτου του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

Πρόεδρος
Θωμάς Τσούτσης του Γεωργίου
Μέλη
Αντώνιος Μπάρμπας του Ιωσήφ
Κωνσταντίνος Θεοδώρου του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Καταβόθρας

Εκπρόσωπος
Κωνσταντίνος Κάλλης του Βλάσιου

Τοπική Κοινότητα Κορύτιανης

Εκπρόσωπος
Παναγιώτης Γεωργίου του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Κρυόβρυσης

Εκπρόσωπος
Ευάγγελος Μάρκου του Παντελή

Τοπική Κοινότητα Λαδοχωρίου

Πρόεδρος
Έλλη Δημητρίου του Θωμά
Μέλη
Βασίλειος Χρυσικόπουλος του Ιωάννη
Ιωάννης Ουζούνογλου του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Μαζαρακιάς

Πρόεδρος
Νικόλαος Γκαμπρέλας του Σπυρίδωνος
Μέλη
Αντώνιος Κοσιώρης του Θωμά
Βασίλειος Κάτσος του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Μαργαριτίου

Πρόεδρος
Νικόλαος Νικολάου
Μέλη
Οδυσσέας Ζήκος του Κωνσταντίνου
Αριστοτέλης Δώδας του Χαρίσης

Τοπική Κοινότητα Μαυρουδίου

Πρόεδρος
Θωμάς Σπυρίδης του Σωτηρίου
Μέλη
Γεώργιος Σταμούλης του Σπυρίδωνος
Βασίλειος Κολιογιάννης του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου

Εκπρόσωπος
Θεόδωρος Φίλος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου

Πρόεδρος
Λάμπρος Τζάνης του Στυλιανού
Μέλη
Δημήτριος Καρώνας του Σωκράτη
Νικολέτα Πανταζή του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Πέρδικας

Πρόεδρος
Αλέξανδρος Ευαγγέλου του Θωμά
Μέλη
Κωνσταντίνος Ιλβανίδης του Ελευθέριου
Παναγιώτης Κώστας του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Πλαταριάς

Πρόεδρος
Αγγελική Αναστασοπούλου του Σπυρίδων
Μέλη
Χρήστος Τσάκης του Νικολάου
Νικόλαος Αναστασίου του Αντωνίου

Τοπική Κοινότητα Σπαθαραίων

Εκπρόσωπος
Ελισάβετ Οικονομίδη του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Συβότων

Πρόεδρος
Κωνσταντίνος Βαγγελής του Θεοχάρη
Μέλη
Χρήστος Τζοβάρας του Ελευθερίου
Βιολέτα Πάντου του Βαγγέλη

Τοπική Κοινότητα Φασκομηλιάς

Πρόεδρος
Θωμάς Κομίνης του Ιωάννη
Μέλη
Δημήτριος Ντόκος του Σπυρίδωνος
Σπυρίδων Τσάκης του Δημητρίου
Copyright © 2018 Δήμος Ηγουμενίτσας, All rights reserved. Plantech